Kraina jakiej nie znacie 2014

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Dzień Dziecka 2014

Przejdź do - Dzień Dziecka 2014
Tegoroczny festyn z okazji Dnia Dziecka w Godzisławiu po raz trzeci zorganizowało nasze stowarzyszenie. Festyn został sfinansowany ze środków pochodzących z budżetu Gminy Grzmiąca, ze środków własnych naszej organizacji oraz dzięki wsparciu ludzi dobrej woli, którym bardzo dziękujemy: - panu radnemu Józefowi Wygonnemu i panu Mieczysławowi Nowakowi za zasponsorowanie dzieciom lodów, - panu sołtysowi Henrykowi Catewiczowi za zasponsorowanie bułek, - pani Joannie Pesta za zasponsorowanie części kiełbasek, - państwu Łajdychom za użyczenie prądu, - strażakom OSP Krosino za pokaz, - wolontariuszom za włożone serce i pracę, - wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób nam pomogli.
 
 

26 października 2017


Grzmiąca - Dożynki Gminne

Przejdź do - Grzmiąca - Dożynki Gminne

Nasze sołectwo wystawiło drużynę na dożynkowy turniej sportowy. Na pięć konkurencji - „Woźnica”, „Toczenie opony”, „Ringo” (konkurencja, w której startowali sołtysi), „Konkurencja wędkarska” oraz „Konkurencja snajperów” - wygraliśmy cztery i w konsekwencji zajęliśmy 1 miejsce. W nagrodę otrzymaliśmy możliwość zorganizowania jednodniowej wycieczki w dowolne miejsce w Polsce dla mieszkańców sołectwa - wójt gminy udostępni nam na ten cel autokar. Zdobyliśmy także tytuł najsilniejszych ludzi gminy Grzmiąca - wygraliśmy turniej przeciągania traktora. Nagrodą jest przechodni puchar Prezesa Roltop sp. z o.o. Wygramy tę konkurencję jeszcze dwukrotnie i puchar otrzymamy na własność! Bardzo dziękujemy członkom stowarzyszenia i mieszkańcom Godzisławia za udział w dożynkach.

26 października 2017


Sprzątanie Godzisławia

Przejdź do - Sprzątanie Godzisławia

W sobotę 30 sierpnia dzieci i młodzież Godzisławia wraz z rodzicami licznie stawili się na akcję sprzątania naszej wsi. Po ciężkiej pracy każdy mógł odpocząć na pikniku. Dziękujemy mieszkańcom za uczestnictwo, a członkom i wolontariuszom stowarzyszenia za pomoc w organizacji. Tego dnia zebraliśmy także prace plastyczne w konkursie "Jak dbam o swoją wieś". Rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród w najbliższą sobotę 6 września (godzinę ogłosimy niebawem). Tego dnia też zamontujemy kosze na śmieci na placu zabaw, boisku oraz przy przystanku. Zapraszamy wszystkich mieszkańców, szczególnie dzieci i młodzież. Działania zorganizowane zostały w ramach naszego projektu "Kraina jakiej nie znacie - edycja III" dofinansowanego ze środków programu "Działaj lokalnie" Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Fundusz Tratwa Szczecinek.

26 października 2017